M&M DEVELOPMENT

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hlavní akcionář M&M Reality holding založil společnost M&M development company v roce 2017 za jednoduchým účelem – kvůli masivní poptávce po novém bydlení. Projekt “Obnova bytového fondu v ČR” tak má nahradit nedostatečnou výstavbu nových bytů. Naše služby se proto zaměřují především na kompletní revitalizace nemovitostí po celé zemi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

K dnešnímu dni jsme dokončili více než 500 rekonstrukcí domů a bytů na klíč. Svým klientům nabízíme propracovaný systém, na jehož začátku stojí kvalitní poradenství a 3D vizualizace budoucího stavu objektu a na jeho konci splněný sen o novém domově v rekordní lhůtě od 65 do 85 dní.

O profesionální přístup a servis se starají desítky lidí v centrále společnosti. Obstarávají projektovou dokumentaci, smluvní podporu, nákup zboží a logistiku projektů. V terénu pak pracují desítky projektových manažerů, kteří jsou vám po celou dobu dobrým rádcem i stavebním dozorem. Skvělou práci při rekonstrukci vaší nemovitosti nakonec odvedou stovky našich stavebních dělníků, zedníků, elektrikářů a vodoinstalatérů.

Chcete rychle a moderně bydlet? Obraťte se na nás!

https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/reality.png
https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/holding.png
https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/reklamni.png
https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/kariera.png
https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/finance.png
https://www.mmdevelopment.cz/wp-content/uploads/2017/12/investicni.png

© 2019  M&M development

webdevel.cz